https://info-budowlane.pl/wp-content/uploads/2017/11/1-6.jpg
Okna przesuwane Gealan

Okna Gealan w ofercie fabryki okien z Wrocławia

W marcu bieżącego roku firma Empol rozpoczęła produkcję okien na zupełnie nowym profilu. do tej pory fabryka okien z Wrocławia była związana z producentem profili okiennych Schüco, a w tej chwili poszerza swoją ofertę o profile okienne firmy Gealan.
dywersyfikacja oferty z bardzo ważne w tych czasach, kiedy przerywane są łańcuchy dostaw, kiedy potrzeby klientów są na tyle zróżnicowane, że czasami posiadanie w ofercie jednego systemu okiennego nie wystarcza aby je zaspokoić.
od 2014 roku firma gealan jest częścią firmy Veka AG z Niemiec. Od tego czasu jakość profili Gealan znacznie się polepszyła, a co za tym idzie tacy prestiżowi producenci okien i drzwi jak Empol, nie boją się wprowadzać tych profili do swojej oferty.
Oferta firmy Empol zawiera zarówno okna tradycyjnie otwierane jak i konstrukcje przesuwane, Co absolutnie wystarcza by każdy inwestor znalazł odpowiednie rozwiązanie idealnie pasującą do swoich potrzeb czy też założeń konstrukcyjnych budynku.

Okno Gealan z Wrocławia

3 thoughts on “Fabyka okien z Wrocławia z oknami Gealan

  1. Nie wiem czy to dobry wybór?
    fabryka okien Empol zawsze szczyciła się najwyższą jakością, i stosowaniem najlepszych produktów na rynku. w swojej historii przechodzili przez różnych dostawców No i teraz mają najlepszy profil z najlepszych czyli okna firmy Schüco.
    wprowadzanie nowego profilu może tylko zaszkodzić, Ale co ja se tam znam. Zobaczymy co czas pokaże

  2. Nie wiem jaki jest fenomen tego grilla na ale naprawdę to są dobre okna i dużo lepszej cenie niż profile z najwyższej półki. poza tym Pamiętajcie że to tylko okna, dorabianie filozofii do 30 po przecinku jeśli chodzi o parametry energooszczędne, to już chyba jakaś paranoja w tej branży

  3. Myślę że to dobry ruch ale na pewno nie są to profile idealne więc jeżeli ktoś inwestuje duże pieniądze w budowę domu, który ma stać przez lata i nie powodować żadnych problemów technicznych, to jednak warto dołożyć te parę tysięcy i zamontować okna porządnej marki takiej na przykład jak Schüco.
    bo ty naprawdę nie chodzi o to że oszczędzimy 2000 zł na całej budowie, a potem zaczną się rodzić jakieś problemy. Ja nie mówię że firma Gealan to jest jakiś totalny badziew, ale jednak półka niższa, więc warto by się liczyć z konsekwencjami montażu okna w który ma służyć przez 10 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is registered on wpml.org as a development site.