https://info-budowlane.pl/wp-content/uploads/2017/11/1-6.jpg
Schüco premium partner

Istnieje taki program który uruchomiła firma Schüco czyli producent profili okiennych z PCV i aluminium. Nazwali go Schüco Premium Partner, i polega on na tym, aby wyróżnić tych producentów okien i drzwi, którzy spełniają najwyższe normy i produkują oraz dystrybuują swoje produkty zgodnie z polityką uczciwości firmy Schüco.

Wyróżnienie jest o tyle ważne, że nie dotyczy tylko i wyłącznie samej firmy jako jednostki organizacyjnej ale w zasadzie każdego pracownika który ma wpływ na jakość produktów terminowość i profesjonalny montaż okien.

Schüco premium partner

Warto nadmienić że Wrocławska firma Empol otrzymuje tą nagrodę już po raz dziesiąty Serdecznie gratulujemy całej zawody oraz właściciela firmy.

5 thoughts on “Nagroda Schüco Premium Partner dla firmy Empol

  1. Ja to nigdy nie ufam takim nagrodom. Wydaje mi się że są sztucznie tworzone tylko po to żeby nadać prestiżu jakimś bezużytecznym rzeczom.
    Ja nie twierdzę że tak jest zawsze i że akurat tak jest w tym przypadku bo mogę się mylić I na przykład reguły mogą być bardzo rygorystycznie i niewielu partnerów będzie w stanie je spełnić. Niemniej jednak Gratuluję firmie Empol jeśli faktycznie jest jedną z nielicznych to szacun.

    1. Ale dlaczego Czepiasz się nagród, Przecież nie masz bladego pojęcia jak akurat ta nagroda czyli Schüco Premium Partner jest przyznawana. tutaj naprawdę trzeba spełnić wysokie wymagania coś wiem na ten temat bo jestem z branży okiennej

      1. Nagród trzeba się czepiać, ale tych bezsensownych. w tym wypadku mamy do czynienia z prawdziwym systemem certyfikacji, wiem Potwierdzam bo jestem z branży

  2. Słyszałem o tym programie i faktycznie jest to jeden z bardziej sensownych. bo przyznawanie w kółko nagród złote lwy srebrne lamparty Gazele Biznesu i nietoperze ciemności to trochę śmieszna forma na promocję. wystarczy zapłacić i nagroda jest już u nas kropka Nie słyszałem żeby jakaś firma starała się o tego typu nagrodę i jej nie dostała. i n Schüco Premium Partner ma sens ponieważ trzeba spełnić szereg wytycznych i to dość trudny do spełnienia żeby odzyskać taki certyfikat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is registered on wpml.org as a development site.